Böcek İlaçlama

BÖCEK İLAÇLAMA

Haşereler Hakkında

Yaşam sürdüğümüz yerlerde konaklamayı ve yuvalanmayı hedef edinen haşereler, kemirgenler fare türleri, çoğu zaman neredeyse senenin tüm döneminde karşımıza istenmeyen misafir olaran çıkabilmektedirler. Kemirgen fare ve haşere türleri ile mücadele etmek onları yaşam sürdüğümüz yerlerden uzaklaştırmanın en etkili ve garantili yöntemi profesyonel ilaçlama firmaları tarafından alınacak destek olmaktadır. İlaçlama firmalarının edindiği tecrübeler haşerelerle mücadeleyi kolaştırdığı gibi birdaha gelmemeleri için tavsiyelerde bulunacaktırlar. Böcek İlaçlama Hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken en gerekli ve önemli hususları aşağıda görebilirsiniz.

 

İlaçlama Firmaları Hakkında;

 • Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, pire mücadelesi, fare ilaçlama v.s hizmetleri veren ilaçlama şirketlerin öncelikle Sağlık Bakanlığı izinlerinin olması bu şekilde hizmet sunması.
 • İlaçlama konusunda deneyim ve tecrübe konusunda uzmanlaşmış biosidal ürün kullanma yetki belgesi bulunan teknisyenler olması bu kişilerin uygulama yapması.
 • Hizmeti verecek şirketlerin dünya sağlık örgütü tarafından uygun görülmüş ilaçlar olması msds formlarının olması.
 • Yaşam sürdüğümüz bölgeyi yuva edinmiş haşerelerden kısa zamanda arınmak için şirketin 7 gün 24 saat hizmet vermesi.
 • İlaçlama firması nın garantili hizmet sunması.

Etkili Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama yaptırmaya karar verildiğinde en önemli kural mücadele edilecek haşereden kesin olarak kurtulurmuyum sorusunun cevabını kesin olarak bilmek gerekiyor. Haşere ilaçlaması bilindiği gibi birçok yöntemlerle yapılmaktadır. İlaçlama firmaları Bu yöntemlerin uygulanmasına başlamadan önce belirli tetkikler yaparak karar verirler. Bu tetkikler mekanda bulunan yada görünen haşerenin türü ve ne zamandan beri görülmekte gibi  önemli konuları ele alır ve böcek ilacı nı başka bir değişle haşere ilacı nı seçerler, mücadelenin başarılı ve kaliteli olmasını önemli ölçüde etkilemektedir.

 

 

Kullandığımız ürün ve yöntemler

Haşereler için

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

Bazı haşereler için

Örnek: kalorifer böceği karınca v.s

 • Jel ilaçlama

Kemirgenler fareler için

 • Canlı yakalama istasyonu
 • Yemleme zehirleme istasyonu

Seçilen haşere ilaçlama yöntemleri uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, haşere türünün yoğunluğuna ve haşere türüne göre belirlenmektedir. İlaclamaservisi.org istanbul böcek ilaçlama firmaları, arasında yıllardır edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaşam sürdüğünüz yerlere ulaşıp yuvalanmaya çalışan zararlı haşere ve fareleri deneyimli uzman teknisyenlerimizin uygulamaları sayesinde alınabilecek en kısa sürelerde mekanınızdan arındırıp mekanın dezenfekte edilmesine katkı sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir