Haşere İlaçlama

Tüm coğrafyalarda ve tüm iklimlerde yaşayabilen böcek, haşere ve kemirgen türleri insanların yakınlarını tercih etmektedir. Besin ve uygun yaşam şartlarının böcek, haşere ve kemirgenlere uyması bakımından insanın sıkça karşılaştığı birer canlı grubudur. Bu canlı grupları hem yaşam alanlarımızı bizimle paylaşmakta hem de bize zarar vermektedir. Böcek, haşere ve kemirgenler ile mücadele insanların nesillerdir uğraştıkları bir konudur. Gelişen teknolojiyle bu soruna İstanbul haşere ilaçlama çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır.

İstanbul Haşere İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgen ile mücadelede kullanılan çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bunlar kokulu sıvı ilaçlama, kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama şeklindedir. Evden ayrılabilme durumunuza ve karşılaşılan böcek, haşere ve kemirgen türüne göre uygun çözümler sunulmaktadır. Evden ayrılabilme durumunuz var ise böcek türüne göre kokulu sıvı ilaçlama yapılabilir. Kokulu sıvı ilaçlama yönteminde kokulu sıvı ilaç püskürtme şeklinde ortama verilerek bu sıvı ilaca böceklerin temas etmesi ve koklaması sağlanır. Bu kokulu sıvı ilacı koklayan böcek anında ölecektir. İşlem öncesinde ortam sıkıca kapatılarak bütün böcek, haşere ve kemirgenleri maruz kalması sağlanmalıdır ve ortam en az iki saat kapalı kalmalıdır. İşlem sonrasında ise ortam iyice havalandırılmalıdır. Uygulama öncesinde ve sonrasında yapılacaklar için İstanbul haşere ilaçlama şirketleri ile görüşerek yardım alabilirsiniz.

Evinizden ya da işyerinizden böcek, haşere ve kemirgen istilasına maruz kaldığınız yerden ayrılma imkânınız yoksa kokusuz sıvı ilaçlama yöntemi uygulanabilmektedir. Kokusuz sıvı ilaçlama yönteminde ortama kokusuz sıvı ilaç püskürtülmektedir.  Bu ilaçlama işleminde dikkat edilmesi gereken önemli detay ilaçlama işlemi uygulanırken ortamda üzeri açık besinlerin üzerinin örtülmesi gerekmektedir. Yine bu yöntemde kesin çözüm sağlamaktadır.

Jel Haşere İlaçlama

Jel ilaçlama yönteminde ise bu canlıların yuvalanacakları alana enjekte edilen jel formundaki ilaç bununla beslenen tüm canlıların ölmesine neden olacaktır.

Yaşam alanınızda bir böcek, haşere veya kemirgen türü ile veya bunlara ait dışkı ya da yumurtaya rastladıysanız en kısa zamanda İstanbul haşere ilaçlama firmaları irtibat numaralarına ulaşıp arayarak destek isteyiniz. Durumunuzu ve karşılaşılan canlı türünü değerlendirerek size en kısa sürede İstanbul İlaçlama yardımcı olacaktır. İstanbul haşere ilaçlama kaliteli, garantili ve etkili çözümler sunmaktadır. Günün her saati bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir